Beiskolázás Kiemelt

MEDGYASZAY ISTVÁN SZAKKÉPZŐ ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

Bakony Szakképzés Szervezési Társulás FRISSÜLT (2014.03.11.)

Központi felvételi eljárásban résztvevők
ideiglenes felvételi rangsora

Sport alkalmassági vizsga beosztás

8200 Veszprém, Tüzér u. 42.

Tel: 88/560-675, 423-645, Fax: 88/423-467

Igazgató: Sándor Mátyás

sandor.matyas@medgyaszay.sulinet.hu

Honlap: www.medgyaszay.sulinet.hu

Pályaválasztási felelős: Szikra Andrea

andi@medgyaszay.sulinet.hu

OM azonosító szám: 037206

Felnőttképzési intézményi nyilvántartási szám:
19-0201-04

A pályaválasztási rendezvények időpontjai:

Medgyaszay MIX Floorball Kupa

Kedves  Diákok!

A Medgyaszay István Szakképző Iskola és Gimnázium újból megszervezi az iskolák közötti  IV. MEDGYASZAY FLOORBALL KUPÁT.   A bajnokság  résztvevői az iskola tanulói,  középiskolai korosztály.

Csapatlétszám: 4+1 fő játékos. A pályán egy időben 2 leány játékosnak mindig lennie kell.

Játék- és lebonyolítási rend: minden csapat játszik  mindenkivel,  játékidő 15-20  perc.

Helyezések eldöntése:

Bádogsíp készítés és fújás - világrekord-kísérlet

Április 5-én, szombaton 10 órától bádogsíp hajtogatás és világrekord-kísérletben való részvételi lehetőség!

20 országban 40 helyszínen legalább 20000 bádogsípot hajtogatnak a résztvevők, majd egyszerre fújják meg azokat.

Bővebb ismertető itt olvasható: https://www.facebook.com/SpenglermitPfiff

Diáknap 2014

Április 1-én 8-14 óráig diáknapi bolondozás lesz iskolánkban. A tanítás elmarad, helyette ügyességi játékok, vetélkedők és sport versenyek lesznek.

Néhány érdekesség, amit kipróbálhattok ezen a napon:

B33 Országos elődöntő

Az idei tanévtől kezdődően egy új kosárlabdát népszerűsítő diákolimpiai versenysorozatban nevezett iskolánk.

Az országos elődöntőt Ajkán rendezték 8 csapat részt vételével, ahol a Medgyaszay Iskola amatőr kosárlabda csapata I. helyezést ért el, és ezzel jogot szerzett az országos döntőn való indulásra.

Csapattagok:

Medgyaszay Asztalitenisz Verseny

Kedves Diákok!

A testnevelés munkaközösség várja jelentkezéseteket az iskolák közötti hatodik alkalommal megrendezésre kerülő MEDGYASZTAY ASZTALITENISZ TAVASZI KUPÁRA.

Az asztalitenisz verseny résztvevői az iskola tanulói, középiskolai korosztály.

Központi felvételi eljárásban résztvevők ideiglenes felvételi rangsora

Kód: 03 (angol)   Kód: 04 (német)
Sorrend Tanulói azon.szám / Jelige   Sorrend

Szeiberling lány teremlabdarúgás

Iskolánk történetében először végzett az első helyen a lány foci csapatunk a Szeiberling Mátyás középiskolai kupában.

A 8 csapatos torna eredményei:

Jendrassik – Medgyaszay 1:2

Lovassy – Medgyaszay 1:1

Medgyaszay – Vetési 2:1

Medgyaszay – Szent-Györgyi, Ajka 1:1

Medgyaszay – SÉF 2:1

Csapattagok:

TATU 2014

Idén is megrendezésre kerül a 2005 óta már hagyománnyá vált Tavaszi Természettudományos Napok (népszerűbb nevén TATU) rendezvényünk.

Program:

2014. február 28. péntek
Véradás: 8.30-13 óráig a C004 tanteremben

2014. március 3. hétfő 13.45-tól

Logikai játékok versenye

Mikulás-Karácsony ping-pong versenysorozat

A kollégista diákok részére három sorozatban bonyolítottuk le a ping-pong versenyt, ami nagy érdeklődéssel zajlott kedd esténként 19.00-től 21.00-ig. December hónapban minden kedd este 2-3 órán át ütötték a kaucsuklabdát a versenyzők.

A csoportos körmérkőzések után kieséses rendszerben folytatódtak a sorozatok. Végül december 17-én este 21.00 órakor ért véget a megmérettetés. A helyezettek és résztvevők az érem mellé szaloncukrot is kaptak. Örvendetes volt, hogy 21 kollégista diák vett részt a versenysorozatban.

Eredmények:

Oldalak

Feliratkozás Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium RSS csatornájára