Beiskolázás Kiemelt

MEDGYASZAY ISTVÁN SZAKKÉPZŐ ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

Bakony Szakképzés Szervezési Társulás

8200 Veszprém, Tüzér u. 42.

Tel: 88/560-675, 423-645, Fax: 88/423-467

Igazgató: Sándor Mátyás

sandor.matyas@medgyaszay.sulinet.hu

Honlap: www.medgyaszay.sulinet.hu

Pályaválasztási felelős: Szikra Andrea

andi@medgyaszay.sulinet.hu

OM azonosító szám: 037206

Felnőttképzési intézményi nyilvántartási szám:
19-0201-04

A pályaválasztási rendezvények időpontjai:

2014. november 11. (kedd) 1400
2014. december 03. (szerda)* 1400
2015. január 08. (csütörtök) 1400

*Ezen a napon a délelőtti órákban szülői kísérettel lehetőséget biztosítunk a tanórák megtekintésére.

Induló képzési formák:

Integrált sportverseny

A kollégista diákjaink a hagyományokat tovább ápolva integrált sportversenyen vettek részt meghívásra a Kozmutza Flóra iskolában 2014. november 5-én.

Beszélgettek és játszottak a Kozmutza Flóra iskola tanulóival, ahol a Lovassy Gimnázium diákjaival is megismerkedtek, akik szintén rész vettek a programban. Megközelítőleg 56  gyermek közösen játszott és aerobicozott, aminek szemmel láthatóan mindenki örült. Nagyon jókedvűen, sok nevetéssel ért véget a közös sportos program.

Építjük a közös Jővőt Veszprém-Dunaszerdahely nemzeti program

Iskolánk a Dunaszerdahelyi Építészeti Szakközépiskolával lebonyolítandó „Építjük a közös Jővőt Veszprém-Dunaszerdahely nemzeti program“ra 1 218 000 forintot nyert a Határtalanul-14-02-0053 program keretében.

A kiutazásra 2014 november 10-14 között kerül sor. A felkészítő foglalkozásra 2014 november 6-án 11 és 14 óra között kerül sor.

Légpuska lövészverseny

Hűvös időben november 3-án a TE-IS program keretén belül lett lebonyolítva a lövészverseny, ahol 41 diák vett rész a programban.

Kiss Gábor TE-IS koordinátor irányításával – előkészületek, névsorok, adminisztrációk– zajlott le a verseny, ahol iskolánk kollégista tanulói is magas létszámban vettek részt.

Eredmények, lányok:

1. Mesterházi Mónika 12/D
  2. Kéri Judit 13/E
  3. Keller Zsanett 11/F

Eredmények , fiúk:

Érjünk együtt célba!

Integrált Sportrendezvényen vettünk részt 2014. október 9-én Veszprémben, a Lovassy Gimnáziumban. A mi iskolánkból heten mentünk el a sportrendezvényre.

Szerencsésnek mondhatom magam, hogy részt vehettem ezen a csodálatos rendezvényen, ahol ép és beteg gyermekek sportolhattak, játszhattak, szórakozhattak, élményben gazdagodhattak. Mindez csak azért okozott örömet, mert mindent kivétel nélkül közösen csináltunk.

Légpuska lövészverseny

TE-IS gyere!

Iskolánk TEIS csapata 2014. november 03-án (hétfő) 14.00 órától 16.00 óráig lövész versenyt szervez. Elsősorban a kollégista tanulókat várjuk. A versenyt a célpont-10SE közreműködésével szervezzük meg.

A helyezettek érem és gumicukor díjazásban részesülnek.

A leány és fiú kategória külön lesz értékelve!

Helyszín: a tanműhely háta mögötti füves rész.

Öt Medgyaszay-s diák az U21-es strandlabdarúgó válogatottban!

A Medgyaszay Iskola a tavaly elért Országos Diákolimpia 2. helyezéssel meghívást kapott az MLSZ által szervezett U21-es korosztályú strandlabdarúgó válogatott kiválasztó edzéseire, ahová 100 fő kapott meghívót az ország különböző részeiből. Az edzések alkalmával 5 tanulónk került be a 20 fős szűkített keretbe.

Név szerint:

A győzelem napja 2014.10.08.

A Medgyaszay SZIGK leány csapata az Atlétika - Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Leány Diszkoszvetés V-VI. korcsoportos diákolimpia 2014/15 tanév országos döntőjében elsõ helyezést ért el.

A győztes csapat tagjai:

• Bácskay Zsófia
  • Kálmán Alexandra
  • András Anita
  • Juhász Anna
  • Mecséri Bianka

A csapatot felkészítette: Bácskay Béla.

Rövid videó megtekinthető itt.

Gratulálunk a győztes csapatnak!

Megyei Atlétika IV-V-VI. korcsoportos Diákolimpia

Ügyességi és váltó csapatbajnokság

2014. szeptember 25.

Kellemes meglepetéssel tértek haza diákjaink az atlétika versenyről, ahol a száraz, tiszta idő is kedvezett minden versenyzőnek. Iskolánk tanulói összesen 9 versenyszámban indultak és 7 versenyszámba szereztek érmet.

IV. korcsoport fiú távolugrás III. helyezés:  Gálfi  Zoltán Péter, Pacher Bence, Nevalovits Kornél, Nagy Erik Leon, Kiss Márkó

„Medgyaszay Atlétika NÉGYPRÓBA”

SPORTOLJ A DROG HELYETT! címmel háziversenyt szervez iskolánk 2014. szeptember 23-án (kedden) 13.30-tól.

Oldalak

Feliratkozás Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium RSS csatornájára