Októberi események Kiemelt

Október 14. (kedd) – I. tanítás nélküli munkanap (ÉMSZ nap)

Október 16. (csütörtök) – Havi tantestületi értekezlet

Október 18. (szombat) – Munkanap (okt. 24. péntek helyett)

Október 22. (szerda) – 1956-os forradalom és szabadságharc évfordulója alkalmából iskolai ünnepély

Október 23 – november 2. – Őszi szünet

A győzelem napja 2014.10.08.

A Medgyaszay SZIGK leány csapata az Atlétika - Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Leány Diszkoszvetés V-VI. korcsoportos diákolimpia 2014/15 tanév országos döntőjében elsõ helyezést ért el.

A győztes csapat tagjai:

• Bácskay Zsófia
  • Kálmán Alexandra
  • András Anita
  • Juhász Anna
  • Mecséri Bianka

A csapatot felkészítette: Bácskai Béla.

Gratulálunk a győztes csapatnak!

Megyei Atlétika IV-V-VI. korcsoportos Diákolimpia

Ügyességi és váltó csapatbajnokság

2014. szeptember 25.

Kellemes meglepetéssel tértek haza diákjaink az atlétika versenyről, ahol a száraz, tiszta idő is kedvezett minden versenyzőnek. Iskolánk tanulói összesen 9 versenyszámban indultak és 7 versenyszámba szereztek érmet.

IV. korcsoport fiú távolugrás III. helyezés:  Gálfi  Zoltán Péter, Pacher Bence, Nevalovits Kornél, Nagy Erik Leon, Kiss Márkó

„Medgyaszay Atlétika NÉGYPRÓBA”

SPORTOLJ A DROG HELYETT! címmel háziversenyt szervez iskolánk 2014. szeptember 23-án (kedden) 13.30-tól.

Szülői értekezlet

Tisztelt Szülők!

A 2014/2015-ös tanév első szülői értekezlete 2014. szeptember 11-én csütörtökön, 16:30-tól lesz.

Nyári tudnivalók

2014. július 2-től augusztus 22-ig az iskola titkárságán csak ügyeletet tartunk: minden szerdán 8:00 órától 12:00 óráig.

Javítóvizsga időpontja: 2014. augusztus 27. /szerda/

Pótbeiratás időpontja: 2014. augusztus 28. /csütörtök/

Tankönyvek átvétele: 2014. augusztus 31. /vasárnap/ 15 órától

Tanévnyitó ünnepély: 2014. augusztus 31. /vasárnap/ 17.00 órakor

Az Országos Atlétika Diákolimpia aranyai

2014. május 24-én Budapesten az Ikarusz Stadionba indultak útnak szakadó esőben diákjaink.

A két napos országos atlétika versenyen kettő lány és egy fiú képviselte iskolánkat igen eredményesen. A szeszélyes időjárás sem zavarta meg versenyzőinket a kiváló eredmények elérésében. Többször volt olyan pillanat, amikor úgy éreztük, hogy most fog „leszakadni” az ég és vége mindennek, de Fortuna megkegyelmezett mindenkinek és csak csöpögés, borulás jutott a versenyzőknek.

2014: DUE sajtófesztivál

Iskolánk részt vett a 2013 őszén lezajlott KUKAKULTÚRA elnevezésű kampányban, melyet az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség hirdetett meg. A DUE Médiahálózat közreműködésével két tisztelet jegyet nyertünk a 21. Országos Ifjúsági Sajtófesztiválra, Budapestre a Millenáris Parkba. Stefanovics Mercédesz és Mesterházy Mónika 11.D osztályos tanulók vettek részt a rendezvényen. Élménybeszámolójukat itt olvashatjátok:

II. Légpuskalövő verseny eredményei

Május végén elsősorban a kollégisták részére szerveztük meg a légpuskalövő versenyt, amely az időjárás viszontagságai miatt csak második nekifutásra sikerült megrendezni.

Öt lány és 32 fiú indult a versenyen. A három órán át tartó vetélkedésen a fiúknál nagyon szoros eredmény született.

Május 29-én nagyszünetben az eredményhirdetésen a helyezettek átvehették az érem és a gumicukor jutalmat.

Lányok:    1. Mesterházi  Mónika       11/D   (34)

2. Paricska Georgina        11/D   (18)

Oldalak

Feliratkozás Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium RSS csatornájára