Beiskolázás Kiemelt

MEDGYASZAY ISTVÁN SZAKKÉPZŐ ISKOLA, GIMNÁZIUM ÉS KOLLÉGIUM

Bakony Szakképzés Szervezési Társulás

8200 Veszprém, Tüzér u. 42.

Tel: 88/560-675, 423-645, Fax: 88/423-467

Igazgató: Sándor Mátyás

sandor.matyas@medgyaszay.sulinet.hu

Honlap: www.medgyaszay.sulinet.hu

Pályaválasztási felelős: Szikra Andrea

andi@medgyaszay.sulinet.hu

OM azonosító szám: 037206

Felnőttképzési intézményi nyilvántartási szám:
19-0201-04

A pályaválasztási rendezvények időpontjai:

2014. november 11. (kedd) 1400
2014. december 03. (szerda)* 1400
2015. január 08. (csütörtök) 1400

*Ezen a napon a délelőtti órákban szülői kísérettel lehetőséget biztosítunk a tanórák megtekintésére.

Induló képzési formák:

Halhatatlanok Egyesülete a Medgyaszayban - Olimpikonok látogatása

December 12-én iskolánkat nagy megtiszteltetés érte. Kétszeres olimpiai bajnok tőrvívónő – Rejtő Ildikó – és kétszeres olimpiai második helyezett, kilencszeres kenuvilágbajnok – Wichmann Tamás tartott élménybeszámolót tanulóinknak.

A Diákság nagy érdeklődéssel figyelte a két idősebb olimpikon élménybeszámolóját, ahol régi felvételekből is kaptak ízelítőt. Rejtő Ildikó „csoda” tőrvívó kardját mindenki megnézhette, kezébe foghatta. A kétszeres olimpiai tőrvívónő elmondta, hogy készült a nagy versenyekre és hogyan emlékszik vissza a régi kedves időkre.

"Weare The Champions", A 2014-es Megyei Diákolimpiai Díjátadó Medgyaszays sztárjai, Tóthné Nagyőszi Ildikó nénivel!

2014. december 15-én, hétfőn rendeztek ünnepséget Veszprém megye legjobb diáksportolóinak a Simonyi Általános Iskolában. A kitüntetettek között volt a Medgyaszay V. Korcsoportos fiú kézilabda csapat, Kovács Benjamin kétszeres bajnok futó, és nem utolsó sorban Bácskay Zsófia Matild, aki súlylökésben, kalapácsvetésben és diszkoszvetésben is országos diákolimpiai bajnok lett. Ezzel a triplázással elnyerte a legjobb Veszprém megyei diákolimpikon címet és hozzá egy gyönyörű serleget is. Tóthné Nagyőszi Ildikó Tanárnő odaadó munkája elismeréseként szép kitüntetést vehetett át.

Diákigazolványt igénylők figyelmébe!

A már folyamatban lévő, érvényes diákigazolvány igénylések esetén mindenki megnézheti, hogy igénylése milyen státuszban van (elfogadva, gyártás alatt, sikeres igénylés esetleg hibás igénylés, postázás dátuma), az alábbi módon:

1. Belépni az igenyles.diakigazolvany.hu oldalra

2. Beírni az igénylés nyomkövető ablakba az oktatási azonosító számot (7-tel kezdődő 11 jegyű)

Az összes, számára legyártott diákigazolvány adatai megjelennek, időrendi sorrendben.

Tetőfedő világbajnokság

Bronzéremmel tértek haza a bukaresti tetőfedő világbajnokságról a Medgyaszay István szakképző iskola növendékei. A két tagú csapatot csak az osztrák és a német fiatalok tudták megelőzni. Az iskola hagyományosan jól szerepelt a nemzetközi megmérettetésen.

Integrált sportverseny

A kollégista diákjaink a hagyományokat tovább ápolva integrált sportversenyen vettek részt meghívásra a Kozmutza Flóra iskolában 2014. november 5-én.

Beszélgettek és játszottak a Kozmutza Flóra iskola tanulóival, ahol a Lovassy Gimnázium diákjaival is megismerkedtek, akik szintén rész vettek a programban. Megközelítőleg 56  gyermek közösen játszott és aerobicozott, aminek szemmel láthatóan mindenki örült. Nagyon jókedvűen, sok nevetéssel ért véget a közös sportos program.

Oldalak

Feliratkozás Medgyaszay István Szakképző Iskola, Gimnázium és Kollégium RSS csatornájára